Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost klientů a doporučování mé služby dál. 
Reference
JAKUB

Nikola má velmi dobré komunikační a argumentační dovednosti, kreativní přístup a zápal pro věc. Disponuje znalostmi ve svém oboru. Vše domluvené bylo vždy dle dohody splněno v daném termínu a kvalitě.

Reference
jana

S Nikolou jsem měla možnost absolvovat schůzku ohledně mých financí. Velmi se mi líbil její přístup, energie a zapálení pro práci. Věřím, že právě díky ní budu mít své finance a hospodaření vždy pod kontrolou. 

Reference
Martin

Nikola se stará o mé volné finanční zázemí již nějakou dobu. Cením si na ni nejvíce její důslednosti, se kterou přistupuje k její práci. Je komunikativní, příjemná a věřím, že i díky ní se dočkám zajímavého důchodového blahobytu.

Reference
NINA

Jsem vděčná, že právě Nikola se stala mým finančním poradcem. Již po první schůzce jsem byla nadšena - vše jsem pochopila a společně jsme utvořily stabilní finanční plán, který plním a své finance mám tak rozdělené a nastavené přesně tak ,jak potřebuji. Kdykoli něco potřebuji, Nikola je velice ochotná a nápomocná. Doporučuji všem, jelikož zastupuje stabilní firmu a je to člověk na svém místě.